KaLBiNi DiNLe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KENDİNİ ANNENİN GÖZÜYLE GÖR..!!

2 posters
YazarMesaj
şuursuz
Özde Üye
şuursuz

Kadın
Ülke sehir : 741852963
Meslek : dj

KENDİNİ ANNENİN GÖZÜYLE GÖR..!! Empty
MesajKonu: KENDİNİ ANNENİN GÖZÜYLE GÖR..!!   KENDİNİ ANNENİN GÖZÜYLE GÖR..!! EmptyC.tesi Tem. 05, 2008 7:53 pm

Bi anne kızını severken onu hep bagdem gözlü kızım ,, sırma saçlı kızım diye severmişş.. Gün geçmiş kızın yası büyümüş okula başlamış okulda arkadaşları senin saçların seyrek gözlerin şaşı diyerek dalga geçerlermiş.. Kız annesinin onu severken bağdem gözlü kızım sırma saçlı kızım diye sevmesini okadar benimsemişki arkadaşlarının onu kıskandığını düşünürmüş. Ne varki aradan yıllar gectikçe kız gercekten saçlarının seyrek gözlerininse şaşı olduğunu farketmiş. Annesine sen yıllarca beni kandırdın aldattın diyerek sitem etmiş ve evi terketmiş. Gün gectikçe kızın gözlerindeki rahatsızlık ilerlemiş ve kör olmuş..Kız ameliyat olmak için hastaneye yatmış. Ameliyatt olduktan sonra aynaya gitmiş ve yavaşça gözlerini açmış,,ama gördüğüü çok farklı biriymişş aynada dünya güzeli bi kız görüyormuş..kız şaşırmış doktor ben sana gözlerimi ameliyat et dedim ama sen yeni ben yaratmışsın demiş.. Doktor '' ben senin sadece gözlerini ameliyat ettim ama sen şimdi kendini annenin gözleriyle görüyorsun '' demiş..(annesi gözlerini vermiş)
MasuM_ŞeytaN
Admin
MasuM_ŞeytaN

MesajKonu: Geri: KENDİNİ ANNENİN GÖZÜYLE GÖR..!!   KENDİNİ ANNENİN GÖZÜYLE GÖR..!! EmptyC.tesi Tem. 05, 2008 7:57 pm

Annemizin bizi sevdiği gibi kimse bizi sevemez zaten. onların gözünde de her zaman büyümeyen çocuğuz.... paylaşım için saol canım....
şuursuz
Özde Üye
şuursuz

Kadın
Ülke sehir : 741852963
Meslek : dj

MesajKonu: Geri: KENDİNİ ANNENİN GÖZÜYLE GÖR..!!   KENDİNİ ANNENİN GÖZÜYLE GÖR..!! EmptyC.tesi Tem. 05, 2008 8:01 pm

ne önemi var kuzum allah din iman versin geek

KENDİNİ ANNENİN GÖZÜYLE GÖR..!!
1 sayfadaki 1 sayfası